Şişli
(0212) 211 15 11

Ataşehir
(0216) 574 32 64

(0216) 572 99 30

Gsm
(0532) 654 57 41

E-Mail
info@rifatogluevdeneve.com 
İstanbul Evdeneve Nakliyat    |   Haberlere Dön
İstanbul Evdeneve Nakliyat
Semt Taşımacılığı
Ataşehir merkezli firmamız kişisel ve kurumsal İstanbul Şehir İçi Taşıma taleplerinizi hızlı, profesyonel ve ekonomik fiyatlarla gerçekleştirmektedir. Şehiriçi taşımalarda telefon veya mail ile gelen talepler doğrultusunda taşıma fiyat skalamızda mutabakata vardığımız müşterilerimizin eşyaları evlerinde tespit edilir(fizibilite çalışması). Bu tespitteki amaç eşyalar için kullanılacak ambalaj malzemeleri, gerekli personel sayısı ve kullanılacak araç büyüklüğünü tespit etmektir. Fizibilite çalışması sonrası yapılan sözleşme ile eşyanın taşıma tarih ve koşulları belirlenir. Daha sonra belirlenen tarih ve saatte hiçbir aksaklığa mahal vermeden eşyalarınız sorunsuz, hasarsız nakledilir.

   İnternette hergün eşya depolamasının nasıl yapıldığına dair yüzlerce sorgulama yapılmaktadır. Şirketimiz en eski evden eve nakliyat firmalarından birisidir. Rıfatoğlu Evdeneve Nakliyat, İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasındaki müşterilerin taleplerini gerçekleştirmek için tek merkezde sizlere eşyalarınız için kiralık depo imkankanları sunmaktadır. Dilerseniz eşyalarınızın tamamını veya evinizde fazla olan eşyalarınızı epolarımızda istedğiniz kadar muhafaza edebilirsiniz.Okunma Sayısı : 4582

Online : 2 | Bügün : 68 | Toplam : 3505009
Evden Eve Nakliyat, Evden Eve Nakliyat Firmaları,Nakliye şirketleri,Nakliyat fiyatları
(c) Telif Hakkı Rıfatoğlu Evden Eve Nakliyat'a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Ev Eşyası Depolama