Şişli
(0212) 211 15 11

Ataşehir
(0216) 574 32 64

(0216) 572 99 30

Gsm
(0532) 654 57 41

E-Mail
info@rifatogluevdeneve.com 
Kadıköy Evden Eve Nakliyat    |   Haberlere Dön
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Kadıköy evden eve nakliyat garantili sigortalı asansörlü evden eve taşımacılık hizmetleri

İstanbulun en önemli ilçelerinden biri olan Kadıköy semtinde taşımacılık ve nakliyecilik adına lojistik hizmetleri sağlayan Balgat semt sakinlerine hizmette en kaliteli, en güvenilir ve en kısa zaman zarfı içerisinde teslimatı yapmak için hizmetinizde çalışmaktadır.İstanbul evden eve taşıma işlemleriyle lojistik sektöründe daima zirveyi kovalamaya çabalayan bir firma olarak müşteri memnuniyetini en önemli misyon olarak benimsemiştir.

Rifatoğlu Nakliyat araçları ve geniş filosu ile evden eve nakliyat konusunda da hizmetlerini her daim devam ettiren bir firma olarak bu hizmeti almak isteyen müşterilerine telefon ve internet üzerinden iletişim yoluyla gerekli bilgi ve destek sağlanmaktadır.

Günümüzde lojistik firmalarının bir çoğunun en büyük gelir kaynağı internettir ve bu durum kadıköy Nakliyat içinde aynı olup Pazar payının büyük bir kısmını internet üzerinden temin etmektedir. Kuşkusuz bir çok sektör içinde böyle. Günümüzde lojistik nakliyat firmalarına ulaşmak artık çok kolaydır. İnternet üzerinden Google ve buna benzer arama motorlarına Kadıköy Evden Eve Nakliye ve buna benzer aramalar ile bize ulaşmanız mümkündür.

Artık müşterilerimiz evden eve nakliyat hizmeti ararken en büyük aradıkları şeyler zaman kazancı, kaliteli hizmet ve kesesine uygun ekonomik fiyatlar verilecek nakliyat hizmetidir. Ancak internet sitesi üzerindeki hizmetler ile nakliyat firmalarının verdiği hizmetler birbiriyle uyuşmamaktadır. Destan Nakliye ile müşterilerin bu korkulu rüyası tamamen ortadan kalkmaktadır. Modern araçlarımız ve kaliteli geniş filomuz ile müşterilerimizin tüm bu endişeleri ortadan kalkmaktadır.

Destan Nakliyat sadece evden eve taşımacılık ve buna benzer lojistik hizmetler dışında ambalajlama, parça kargo ulaşımı, gümrükleme, paketleme ve eşya depolama gibi daha birçok hizmet sunmaktadır. Paketleme ve ambalajlama konusunda büyük bir hassasiyet ile çalışmaya özen göstermektedir. Müşterilerin eşyalarının araca konma, yükleme ve araçtan indirilirken teslim süreci içerisinde ürüne herhangi bir zarar gelmemesi için ambalajlama ve paketleme işlemlerini büyük bir önemle yapmaya özen göstermektedir ve hasarsız bir şekilde siz müşterilerimize teslim etmeye önem veririz. Aslında nakliye hizmetiği aldığınız eşyaların ne kadar kısa bir zaman zarfı içerisinde size ulaştırıldığı değilde ne kadar kaliteli ve hasarsız bir şekilde size ulaştırıldığı önemlidir.

Rifatoğlu Nakliyat için bu çok önemlidir. Bu yüzden paketleme ve ambalajlama aşamasında kraft kağıt, streç, karton, patpat naylon ve buna benzer materyaller kullanarak herhangi bir çizilme ve kırılma gibi bir durumu yok etmektedir. Tüm bu sebeplerden dolayı Rıfatoğlu Nakliye tercih etmekte daima siz karlı çıkacak ve memnuniyetiniz daima hat safhada olacak. Eğer yeni aldığınız evinize eşyalarınızı herhangi bir çizik ve hasarsız olmak üzere en kısa zamanda taşımak istiyorsanız kalifiye elemanlarımız ve şirketimizde var olan yöneticilerimizle kusursuz bir firma olduğumuzun en büyük ispatıdır

Okunma Sayısı : 4522

Online : 1 | Bügün : 68 | Toplam : 3505013
Evden Eve Nakliyat, Evden Eve Nakliyat Firmaları,Nakliye şirketleri,Nakliyat fiyatları
(c) Telif Hakkı Rıfatoğlu Evden Eve Nakliyat'a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Ev Eşyası Depolama